• Намалена цена
  • Неодамнешно
600D-GY2 Постојан Веѓа Тетоважа Пиштол Машина Професионална Шминка Ротари Тетоважа Машина Golden Rose Боја Веѓа Taty
zoom_in

600D-GY2 Постојан Веѓа Тетоважа Пиштол Машина Професионална Шминка Ротари Тетоважа Машина Golden Rose Боја

DEN 2577.00 2928.00

Количина на стоки
check Тековен


Во Парк! Брза Испорака! CHUSE 600 D-GY2 Постојан Golden Rose Боја Веѓа Тетоважа Mahine
Карактеристики
* Оригиналниот Швајцарската шупливи првенство мотор, долго време на операцијата не е жешко;
* Користете флексибилен кабел PVC повеќе да ги користат лесни, 3.5 мм до 3.5 mm интерфејс, интерфејсот е повеќе солидна;
* Ротари телескопски технологија може да се прилагоди на должината на иглата, иглата се стабилни;
* Користете напон 100-240 V универзална;
* Користете моќ 0-12 V да се исполнат тетоважа и тетоважа барања;
* Со употреба на расположливиот тетоважи и везови интегрирани игла Може да се користи 600 D-G една игла ;

Тип:
Тетоважа Пиштол
Материјал:
Легура
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Број На Модел На:
600D-GY2
Бренд Име:
CHUSE
Пиштол Тип:
Електричен
SKU:
401406
боја:
Golden rose
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Количина:
1 buc
Влезен Напон:
110-240V
Излезниот Напон:
0-12V
Електрична енергија:
0-3.5
Тежина:
about 180g

Најдобри понуди..