• Намалена цена
  • Неодамнешно
Водоотпорен Привремени Тетоважи Налепници англискиот текст Тетоважа Флеш Вода Трансфер Тетоважи лажни тетоважи за жени мажи #061
zoom_in

Водоотпорен Привремени Тетоважи Налепници англискиот текст Тетоважа Флеш Вода Трансфер Тетоважи лажни тетоважи

DEN 41.00 42.72

Количина на стоки
check Тековен

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината. 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа. 3.Многу добар избор како привремена тетоважа на телото шминка, и исто така таа може да ги покрие лузна на телото. 4.Лесно се носат и лесно се чисти. Спецификации : Количина : 1pcs Големина : 14.8*20 см

Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
YOEMTAT
Број На Модел На:
Привремена Тетоважа
Големина:
Normal specifications
Тип:
Привремен Flassh Тетоважа налепници
боја:
Мешани Бои
Се применливи:
лице/прст/вратот/грб/рамо/половината/зглоб/назад
Функција:
Водоотпорен и висок квалитет

Најдобри понуди..