• Намалена цена
  • Неодамнешно
трговија на големо 50pcs 1rl нов дизајн за еднократна употреба усна/веѓа трајна шминка кертриџ игли тетоважа игли со 1pcs прстен мастило првенство
zoom_in

трговија на големо 50pcs 1rl нов дизајн за еднократна употреба усна/веѓа трајна шминка кертриџ игли тетоважа

DEN 1673.00 1761.12

Количина на стоки
check Тековен


трговија на големо 50pcs 1rl нов дизајн за еднократна употреба усна/веѓа трајна шминка кертриџ игли тетоважа игли со 1pcs прстен мастило првенство Опис; 1 : големината имаме 1 P 2 : Оваа тетоважа игли е Директен Производителот ,и ако ви требаат повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде на најконкурентна цена.И ние може да го испратите преку DHL,Fedex.. 3 : Оваа тетоважа игли може да се користи за да се усна,Усна лагер,Eyeliner и телото тетоважа. 4 : Ние, исто така имаат многу стил тетоважа предмети,и веруваме дека ова е нашиот убав почеток. 5 : Пред да го поставите цел,ве молиме оставете порака за да ми големина сакате. 6 : Една тетоважа игли е еден спакувани и 100pcs една кеса со една големина. Производ Show (Прикажи); Политика На Враќање; 1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука. 2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина. Но ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако не се врати за квалитет причина. Целосна наплата биде дадена ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 3.ние ќе понуди целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 60 дена. Повратни информации ; Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение. Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. ви благодариме!

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
Т-16
Бренд Име:
мона
Големина:
1rl
Пакување:
100pcs една торба(one size)
Користи:
усна,Усна лагер,Eyeliner и телото тетоважа.
Произведени:
CBRL
Тип:
Трајна Шминка Игла
Стил:
игла кертриџ
Тип На Објект:
Тетоважа Игла
боја:
Сребро.

Најдобри понуди..