• Намалена цена
  • Неодамнешно
50PCS Професионални Тетоважа Игли 7RS Круг Шејдерите Стерилизирате Тетоважа Игли Медицински Нерѓосувачки Челик Материјал Бесплатен Превозот
zoom_in

50PCS Професионални Тетоважа Игли 7RS Круг Шејдерите Стерилизирате Тетоважа Игли Медицински Нерѓосувачки Челик

DEN 323.00 379.20

Количина на стоки
check Тековен

Бренд Име : YILONG Тип : Тетоважа Игла Број на Модел : Количина : 50 PCS Игла Тип : 7 RS Игли Тип : изборен Круг Лагер Материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик Кутија Големина : 17x9x4.0 cm Conditaion : Нов Бренд Карактеристики : 1. Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни доволно за вашето секојдневно користење на 2. Тоа е задолжително за сегашните или идните игла 3. Секоја игла е индивидуално спакувани во своја фабрика,тие се безопасни за вас здравствено 4. Внимателно дизајнирани, одлична за употреба 5. Овие тетоважа игли ќе ви даде задоволни тетоважа 6. За оптимална безбедност и квалитет, може да се потпирај се на овие тетоважа игли кои се sterilized 7. Совршен за сите видови на тетоважа машини 8. Погоден за професионална употреба или домашна употреба

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
7rs
Модел На Numbe:
7rs
Marteria:
316 од не ' рѓосувачки stee
боја:
Сребро.
Тежина:
160G
Игла совет должина:
0.91 инчен / 2.3 см
Тип:
Тетоважа Игла
Sharpe:
Круг Лагер
Пакет:
50pcs/Кутија
вкупна должина:
5.63 инчен / 14.3 cm

Најдобри понуди..