• Намалена цена
  • Неодамнешно
Водоотпорен Метален Злато Сребро Бела Привремена Тетоважа За Индија Црна Хена Тетоважа Љубов Цвет Шема #006
zoom_in

Водоотпорен Метален Злато Сребро Бела Привремена Тетоважа За Индија Црна Хена Тетоважа Љубов Цвет Шема 006

DEN 41.00 42.72

Количина на стоки
check Тековен

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината. 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа. 3.Многу добар избор како привремена тетоважа на телото шминка, и исто така таа може да ги покрие лузна на телото. 4.Лесно се носат и лесно се чисти.

Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
YOEMTAT
Број На Модел На:
Привремена Тетоважа
Големина:
Normal specifications
Тип:
Привремен Flassh Тетоважа налепници
боја:
Мешани Бои
Се применливи:
лице/прст/вратот/грб/рамо/половината/зглоб/назад
Погоден за нега на кожа:
Било кожата
Функција:
Водоотпорен и висок квалитет

Најдобри понуди..