• Намалена цена
  • Неодамнешно
Црно Писмо Вода Трансфер Лажни тетоважи Расположливиот Водоотпорен Привремен Зборови Налепници убавина Жени Мажи Секси Кул Телото Уметност
zoom_in

Црно Писмо Вода Трансфер Лажни тетоважи Расположливиот Водоотпорен Привремен Зборови Налепници убавина Жени

DEN 7.00 9.60

Количина на стоки
check Тековен

Не шаване наоколу.Pls да ни оставите вашата e-mail адреса по цел во случај на било јасно. Таа се одржи во место, и нека тоа не ти се лизга низ, па дури и ако сака да. Избегнувајте дебел, на база на масло moisturizers, како петролеј, кои може да ги размачкаме на тетоважа. Се спротивстави на поривот да ѕиркаат вашиот привремена тетоважа. Дури и не се размислува за отстранување на платно или хартија поддршка од вашата рака додека целосна минута помина.
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД-МАЛИ ДЕЛОВИ. Сепак, ако привремена тетоважа сакате да носат дојде на лист со неколку други, ќе треба да се одделат тоа.
Место на сликата лице страна надолу на вашата кожа. Привремени тетоважи се прават со мастило, што значи дека тие се одбиваше од страна на кожата природни масла.
Притиснете влажна крпа или сунѓер преку тетоважа хартија. Тоа е најдобро да седат разумно уште и не flex премногу, за да се избегне брчки или smearing на тетоважа, како и. Во овој момент, вашата тетоважа е заштитен со тенок слој од јасно пластика.)
Забелешка 1 Било царина се на купувачот одговорност,продавачот не сноси тарифа.
Одберам вашата тетоважа.
Мојот привремени тетоважи се чувствуваат леплива.
Задржете за најмалку 60 секунди.
Се чека за тетоважа да се исуши. Исечете околу тоа со остри ножици, бидете внимателни да не клип дизајн себе, додека сте одделени од "флеш лист. Додека си седи, обидете се да се движат како што е малку што е можно. Една од нив е да го измиете со топла сапуница вода."
Излупете исклучување на јасна поддршка. Како да го сменам тоа?
Не ти сува вашата кожа? Ако не, тоа може да биде причина дека вашата тетоважа се чувствува тој начин. Само држете го цврсто во место додека да се движи кон следниот чекор.
Кое место може да се користи?
Корисник на : Кожи,керамика,метал,Стакло. Ако сликата изгледа чудно, или не се лепи на кожата, се стави на крпа или сунѓер назад и да чекаат за уште 30 секунди.

Бренд Име:
во живо на песната
Големина:
10.5*6cm
Број На Модел На:
X424
Тип:
Привремена Тетоважа

Најдобри понуди..