• Намалена цена
  • Неодамнешно
Водоотпорен Привремени Тетоважи Налепници Виолетови цвеќиња черепот Тетоважа Флеш Вода Трансфер Тетоважи лажни тетоважи за жени мажи #362
zoom_in

Водоотпорен Привремени Тетоважи Налепници Виолетови цвеќиња черепот Тетоважа Флеш Вода Трансфер Тетоважи лажни

DEN 41.00 42.72

Количина на стоки
check Тековен

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината. 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа. 3.Многу добар избор како привремена тетоважа на телото шминка, и исто така таа може да ги покрие лузна на телото. 4.Лесно се носат и лесно се чисти. Спецификации : Количина : 1pcs Големина : 14.8*20 см

Тип:
Привремена Тетоважа
Големина:
1 piece
Број На Модел На:
1 Парче
Бренд Име:
YOEMTAT

Најдобри понуди..