• Намалена цена
  • Неодамнешно
50pcs 1rl професионални трајна шминка машина игла кертриџ тетоважа игли за веѓа усна
zoom_in

50pcs 1rl професионални трајна шминка машина игла кертриџ тетоважа игли за веѓа усна

DEN 1549.00 1823.04

Количина на стоки
check Тековен


50pcs 1rl за еднократна употреба трајна шминка веѓа тетоважа needels касети за трајна шминка машина/пен бесплатен превозот
касети за трајна шминка;
1 : големината имаме 1 P,2 P,3 P,5 P,7 P. 2 : Оваа тетоважа игли е Директен Производителот,и ако ви требаат повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде на најконкурентна цена.И ние може да го испратите преку DHL,Fedex.. 3 : Оваа тетоважа игли може да се користи за да се усна,Усна лагер,Eyeliner и телото тетоважа. 4 : Ние, исто така имаат многу стил тетоважа предмети,и веруваме дека ова е нашиот убав почеток. 5 : Пред да го поставите цел,ве молиме оставете порака за да ми големина сакате. 6 : Една тетоважа игли е еден спакувани и 100pcs една кеса со една големина. Тетоважа касети за трајна шминка;

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
мона
Број На Модел На:
Т-30
кертриџ големина:
1rl
Трајна шминка игли количина:
50
Тетоважа игли квалитет:
Висок
Тип:
Трајна Шминка Игла

Најдобри понуди..