• Намалена цена
  • Неодамнешно
600D-G 3Slope 50pcs Трајна Шминка игли Тетоважа Машина Игла Совети Sterilized за Еднократна употреба за тетоважа игли
zoom_in

600D-G 3Slope 50pcs Трајна Шминка игли Тетоважа Машина Игла Совети Sterilized за Еднократна употреба за тетоважа

DEN 1188.00 1583.52

Количина на стоки
check Тековен


Пакет : 50pcs Јасно 600 D-G 3 Slope Трајна Шминка Тетоважа Игли
Големини се достапни : Круг Лагер (РЛ) : 1, 2, 3, 5, 7, 9 Круг Shader (РС) : 2, 3, 5, 7, 9 Наклонот (F) : 3, 5 Рамни Shader (F) : 3, 4, 5, 6, 7, Еден Оџакот Магнум(M1) : 5, 7, 9 Круг Магнум(РМ) : 5, 7, 9 Тема : Материјал : 316 медицински нерѓосувачки челик со пред-стерилни од страна на E. O. Гас, транспарентна пластика школка.За еднократна употреба и е подготвен за користење На ставки се со врвен квалитет игли, на состанокот на професионални tattooists' стандарди. Произведен да CE, ISO & EN спецификации. Она што е повеќе, за еднократна употреба материјал брзо се менува и се овозможува совршен, некомплицирано и хигиената на работа.

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
600D-G 3Slope игли
Бренд Име:
Ybeauty
Тежина:
200g
КОЛИЧИНА:
50pcs/многу
Големина:
3Slope
is_customized:
Yes
Име 2:
трајна шминка игли
Име 3:
Усните игли
Име 4:
Веѓа игли
Име 1:
трајна шминка машински игли

Најдобри понуди..