• Неодамнешно
Обичај Kuroko е Кошарка Doormat Бања Душеци Нога Подлога Дома Декор Бања Душеци Вратата Мат Кат Мат A320#101
zoom_in

Обичај Kuroko е Кошарка Doormat Бања Душеци Нога Подлога Дома Декор Бања Душеци Вратата Мат Кат Мат A320101

DEN 1343.52

Количина на стоки
check Тековен

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.

Големина:
40X60cm, 50X80cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Спецификација:
60cmx40cm and 50cmx80cm
Употреба:
Кат,Отворено,Врата,Бар,Вежбање
Стил:
Европа
Број На Модел На:
90-JK
Функција:
Навремено-Отпорни,Анти-Бактерии,Против Пролизгување
Бренд Име:
СТР PRENONGING
Примена:
дневна соба
Шема:
Печатени
Техника:
Машина Направени
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Примена:
Спалната Соба Купатило, Кујна, Stile, Врата
Материјал:
100% Полиестер
дизајн:
Цртан филм
Возрасна Група:
сите

Најдобри понуди..