• Намалена цена
  • Неодамнешно
HUGSIDEA 59*40CM 3D Печатење Зебра Тепих Килим Црно Бела Зебра Крзно Черги и Килими за Спалната соба, Кујна Кат Вратата Душеци Мека Tapis
zoom_in

HUGSIDEA 59*40CM 3D Печатење Зебра Тепих Килим Црно Бела Зебра Крзно Черги и Килими за Спалната соба, Кујна

DEN 528.00 959.52

Количина на стоки
check Тековен

Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.
Превозот :
1.можете да ги пратите на
П : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
A : Ние ќе ви даде најдобри цени.
ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД ,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.
Плаќање :
1.
Повратни информации :
1.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Трговија на големо и пад на превозот се добредојдени.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.

Големина:
See below for size descriptions
Употреба:
Спалната Соба,Молитва,Декоративни,Комерцијални,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Број На Модел На:
CN
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
HUGSIDEA
Начини на Продажба:
1pcs
Место:
дневна соба
Стил:
Европски и Американски Стил
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Машина Направени
Декорација Стил:
Модерниот Стил
дизајн:
HUGSIDEA
Шаблон Тип:
зебра крзно
Материјал:
Flanner
кориснички:
Yes
Големина:
59*40*1.8 CM
Употреба:
Дневна соба/Бања соба/ Кујна/ Салон/ Спална соба/ Ходникот

Најдобри понуди..