• Намалена цена
  • Неодамнешно
110cmx120m висок квалитет на Модата килими тепих патосници тепих на подот дневна соба тепих
zoom_in

110cmx120m висок квалитет на Модата килими тепих патосници тепих на подот дневна соба тепих

DEN 2650.00 3312.00

Количина на стоки
check Тековен

Скандинавските Тепих Дневна Соба Модерниот Кревет Кревет Соба Кафе На Маса Троседот Дома Тепих Роботот Подлога Плаќање 1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел. 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја царината, но не грижете се, ние секогаш се прогласи ниска вредност и да ја означите како подарок или примерок за да се избегне данок проблем. Превозот и доделување на Бесплатен превозот од Кина Пост нормално воздухопловната, Кина Пост epacket EMS е нашата склопот на превозот услуга, ние, исто така, нуди и други превозот услуга преку TNT,DHL,Fedex и ПРОЗОРЦИ,итн.Не бесплатен превозот Наплата/Exchange 1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за размена на предметот или да се врати за да добиете рефундација. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот, ако не нашата вина. 2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена по доставена ако сакаат да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Бизнис Ако се стари клиент можеби може да добијат попуст кога ќе сакате да купите нешто, повторно, ве молиме контактирајте ме ако се. Исто така добредојдени трговија на големо бизнис, за повеќе производи може да ги погледнете нашите webs ви благодариме.

Големина:
110cmx120cm
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Хотел,Дома
Бренд Име:
ZIZI РИБА
Декорација Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Тепих
Шаблон Тип:
Цврста
Место:
Салон
Начини на Продажба:
1pcs
Стил:
Европски и Американски Стил
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Машина Направени
дизајн:
Wilton
Материјал:
Полиестер
Обликот:
облик

Најдобри понуди..