• Намалена цена
  • Неодамнешно
HUGSIDEA 3D Животинско Боксер Куче Современ Дом Тепих Анти Лизга Затворен патосници Мека Отворено Влезот Doormat За Дневна Соба Tapetes
zoom_in

HUGSIDEA 3D Животинско Боксер Куче Современ Дом Тепих Анти Лизга Затворен патосници Мека Отворено Влезот Doormat

DEN 537.00 767.52

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.
Во HUGSIDEA Дома Декор Продавница,може да се создаде модерна уметност дома.
Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи.Само сега.
- стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
,ќе добиете попуст информации во најрано време;
Ве молиме имајте во предвид : Ние се предвидени капка превозот услуга,исто така може да испрати фотографија до вас за препродава; Ако одобрението за промет на големо,pls , ние ќе ви даде најдобра цена; Добредојдени да се прилагоди сопствена слика на нашата произведува.pls ; Ако го купите за заштита на времето истекува,pls и ние може да ви помогне да продолжи тоа.

Големина:
400mm x 600mm
Број На Модел На:
C102CN
дизајн:
Kilim
Употреба:
Спалната Соба,Молитва,Декоративни,Комерцијални,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Стил:
Пастирски
Обликот:
правоаголник
Начини на Продажба:
1pc(40x60x1.8cm)
Материјал:
кадифен ткаенина
Декорација Стил:
Morden уметност стил
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
HUGSIDEA
Место:
Ходникот
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Машина Направени
Објектот:
теписи за дневна соба / на врата / кујна....
боја:
Зелена
Шема дизајн:
симпатична животно куче печатење
Материјали За Детали:
Фланелен
погоден:
вратата/кат/бања/кујна/спална соба...

Најдобри понуди..