• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 НОВ Висок квалитет ZARSIA Тенис Racquets графит тениски рекети Целосна црна 41/4,43/8,41/2 Бесплатен превозот
zoom_in

2017 НОВ Висок квалитет ZARSIA Тенис Racquets графит тениски рекети Целосна црна 41/4,43/8,41/2 Бесплатен

DEN 3220.00 3744.00

Количина на стоки
check Тековен


ЗАБЕЛЕШКА 1 : Ова рекет ќе се нанижани во препорачува тензија. Stringing може да го одложи превозот до 3 работни дена. Корисниците кои не сакаат нивните рекет поврзани меѓу себе, ве молиме да покаже "Не Stringing" во забелешка дел пред поднесување цел. ЗАБЕЛЕШКА 2 : ве Молиме одберете ја вашата зафат големина : 4 1/4 =L2,4 3/8=L3,41/2=L4
Пакетот вклучува :
1 рекет
1 замена string
1 overgrip
1 dampener
Детали : ја главата големина : 97 квадратни.во. /626 квадратни.см должина : 27 инчи /69 см unstrung тежина : 11.1 мл /315 г рамнотежа : 31cm беспомошна : 65 брзина : брзо низа на моделот : 16 X19 напнатост : 50-60

боја:
PS97 L3 stringing, PS97 L2 stringing, PS97 L2 не stringing, PS97 L3 не stringing, PS97 L4 не stringing, PS97 L4 stringing
Должина (cm):
69
Контрола Материјал:
Карбонски Влакна
Рамнотежа Точка:
Светлината Совет (Интервенира/Професионални Тип)
Рекет Должина Категорија:
Редовно Одделение
контрола големина:
4 3/8 (3#/Машки)
Тврдост:
Мека (Голема Акција/Сила Играч)
Нето Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ZARSIA
Рекет Лице Класификација:
ПРАТЕНИКОТ Рекет Површина (Универзална)
Применливи Луѓе:
Мажи
Дебелина:
Заеднички Rim (21-28mm)
Обликот:
Овална (Централна Слатка Точка)
Тежина (g):
300-320g (Средна возраст)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..