• Намалена цена
  • Неодамнешно
BIOAQUA Белење Рака Навлажнувачки Крем Хидратантен Разлиствам за Зимски Рака Грижа Хранлива Нега на Кожата
zoom_in

BIOAQUA Белење Рака Навлажнувачки Крем Хидратантен Разлиствам за Зимски Рака Грижа Хранлива Нега на Кожата

DEN 121.00 143.04

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет!
Го негуваат кожата, додадете го бара вода
Навлажнувачки, навлажнувачки кожата мазна
Помага да се подобри сувост на кожата
Име на производ : Рака крем
Карактеристики : Nourshing,Навлажнувачки,Белење,Анти-chapping
НЕТО WT : 60g
Големина : Полна Големина
Количина : 1pcs
1 buc Рака крем

Употреба:
Рака
Тип На Објект:
Крем
Функција:
Навлажнувачки,Анти-Стареењето,Белење,Анти-chapping,Негување
Состојка:
рака крем
Мирис:
Други
Број На Модел На:
Други
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
GZZZ:
YGZWBZ
Сертификат Број:
20160694
НЕТО-WT.:
60g
Количина:
1pcs

Најдобри понуди..