• Намалена цена
  • Неодамнешно
Црвено Калинка Столетните Око Креми Против Стареење Анти Навремено Темни Кругови Зацврстување Око Гел За Нега Око Крем За Нега На Крем Крем
zoom_in

Црвено Калинка Столетните Око Креми Против Стареење Анти Навремено Темни Кругови Зацврстување Око Гел За Нега

DEN 87.00 123.84

Количина на стоки
check Тековен


Производ ефикасност :
Подобрување на изразување линии исчезнат фини линии навлажнувачки масло контрола намалат порите, влечење компактен, смирувачки,
смирувачки очи
Белење на око крем , Навлажнувачки хидратантен око крем , анти навремено око крем , темни кругови око крем
Употреба :
Чекор 1 : По чистење, се применуваат соодветен износ на око крем против насока на појавата на
фини линии
Чекор 2 : Притиснете го canthus дисторзии на lad, да се фокусираат на зголемување на содржината на еластин околу окото на кожата
Чекор 3 : Очите се затворени, третиот прст moisturized потчукнете око кожата, подобрување на око недела циклус
Чекор 4 : Очите се затворени, дланка, бришење, притиснете на око кожата со дланка температура, смирувачки релаксација
1.
Како да се провери наплата, можете да кликнете на овој веб https : //icshall. Ако откажана редот, Ali Express ќе се врати на плаќање во рок од 7 to12 дена. Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС . Ако не можете да го зедов тоа во време ве молиме контактирајте со нас
Обично ние ќе ја испрати на производот во рок од 5 дена по вашата исплата.Превозот статус нема да се ажурира толку брзо, Тоа треба 5 до 10 дена да се ажурира.Тоа обично треба за 30 до 60 дена, повеќе или помалку, за да вашата земја, руската Федерација, можеби е потребно повеќе од 60 дена; и Бразил некои пати треба повеќе од 90 дена. Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ја или наплата за вас.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Имате 15 дена да се направи исплата откако ќе се направи нова цел, инаку aliexpress ќе се затвори цел.

Употреба:
Око
Тип На Објект:
Крем
Функција:
Навлажнувачки,Анти-Стареење,Анти-Подпухналост,Темно Круг
Број На Модел На:
Црвено калинка око крем
Земја/Регион на Производство:
Кина
Состојка:
Црвено Екстракт Од Калинка
GZZZ:
YGZWBZ
Бренд Име:
OneSpring
Сертификат Број:
2016089737
сертификација:
GZZZ
Пол:
Женски
НЕТО-WT.:
20g
одговараат за:
Сите Типот На Кожата
Ефект:
Анти-Подпухналост,Темно Круг,Навлажнувачки,Анти-Стареењето

Најдобри понуди..