• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 парчиња мобилни Телефони Call ID DECT Дигитални Безжични НАС Верзија 2.4 G D10 Дигитални Cordless Телефон За Домашна Канцеларија Црна
zoom_in

2 парчиња мобилни Телефони Call ID DECT Дигитални Безжични НАС Верзија 2.4 G D10 Дигитални Cordless Телефон

DEN 2400.00 2665.92

Количина на стоки
check Тековен

големината на бебето : Губење на домаќин (g) 103 Тежина (g) со батерија 107 Домаќин големина на (mm) 100 x 82 x 79 Роб големина на (mm) 146 x 48 x 19 D10 пакување конфигурација табела : D10 под-машина -2 D10 домаќин -1 D10 под-машина за полнење седиште -1 D10 адаптер -2 Телефонски кабел (RJ11 / RJ11) -1 AAANi MH батерија - 4 делови D10 ПРИРАЧНИК - 1 на овој
Пакетот Вклучува :
2 X телефон
1 X упатство(Кинески мени, Но ако у треба англиски ,сме подготвени да превод за у )
Превозот
1. Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние брод на светот, транспорт режимите вклучуваат EMS,DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,Кина Пост,хонг конг Пост,итн. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Поради акции satus и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака . Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) не како рекламира
.НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА
. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
2. Станбени подот на секои 1 до 2 слоеви на сигналот не распаѓање! Силна! Вила тип-корисниците може да бидат сигурни да се купи. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).4 G D10 Дигитални Cordless Телефон За Домашна Канцеларија Црна
100% нови оригинални Motorola D10 дигитални cordless телефон
Предмети Карактеристики : 1.
започнете
крајот
2 парчиња мобилни Телефони Call ID DECT Дигитални Безжични НАС Верзија 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и ти НАЈМНОГУ ни овозможи со Превозот следење на број,специфична причина за враќање ,и вашиот po#. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа беше примено, Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена , се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена, нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Жица Тип:
Cordless
Број На Модел На:
a180
Тип:
Телефони
Бренд Име:
Beamio
Говорна Пошта:
No
Жица Тип:
Cordless
Тип:
Телефони
Гласовна Пошта:
no
Број На Модел:
Telefono inalambrico
Име:
Telefone мерење fio

Најдобри понуди..