• Намалена цена
  • Неодамнешно
5 Бои, Супер!Digma ВОКС G450 3G Телефон Случај Кожа Маска,2017 Модни Луксузни Целосна Флип Кожа Стојат Телефон Случаи Маска
zoom_in

5 Бои, Супер!Digma ВОКС G450 3G Телефон Случај Кожа Маска,2017 Модни Луксузни Целосна Флип Кожа Стојат Телефон

DEN 187.00 205.92

Количина на стоки
check Тековен

Ние поддршка трговија на големо цена,ве молиме контактирајте со нас ако ви треба голема количина. Ако не ја прими стоката по 60 дена, ние ќе рефундирање на безусловно. Ве молиме да ни остават postitive повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи.5 Бои За Топло! Висок квалитет За Digma ВОКС G450 3 G Телефон Случај Кожа Маска,2017 Модни Луксузни Целосна Флип Кожа Стојат Телефон Предмети се Покриваат со бесплатен превозот,Фабрика Директни
Опис На Производот :
Добредојдовте на нашата продавница!доколку сте продавач,pls да контактирате со нас преку trademanager,јас верувам дека ние ќе направиме среќен трансакција од сега. Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број. И ние ќе ви обезбеди најдобра услуга по или решение. Се разбира,можете, исто така, може да се земе $2 да се купи следење на број : ве Молиме контактирајте со нас пред да плати за тоа. Не двоумете се да не контактирате ако не сте задоволни со нашите производи. Пакет Содржина : 1 x phone случаи Производи Покаже
Испорака : 1. Наплата е да се продолжи во 7 дена по нашето миропомазание. За било какви прашања ве молиме слободно да ни пишете, ќе одговори во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша прва цел.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Повратни информации и Внимание : 1. Топли И Нови Производи. Детали за производот : Материјал : Висок Квалитет на Лудиот Коњ СТП Кожа Функција : Застане на Функцијата + Паричникот Стил (1 карта сопствениците) Бои : Црна + Злато+ розова + Роза + Сина Топло Прашува ВНИМАНИЕ(Pls забелешка) Заради вашиот различен следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.јас ќе марка на вашиот парцела како подарок парцела,. Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции.

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Потпирач,Со Картичка Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Бренд Име:
Maxred
Карактеристики:
СТП Кожа
Тип:
Флип Случај
Големина:
100% Perfectly Match
Компатибилен Бренд:
За Digma
боја:
Сина, Црна, Златна,Розова,Роуз
Врски:
лента стап
is_customized:
Yes
имаат камера дупка:
Yes
Број На Модел На:
За Digma ВОКС G450 3G
Тип:
Случај

Најдобри понуди..