• Намалена цена
  • Неодамнешно
5 Бои, Супер!Ginzzu S5001 Телефон Случај Кожа Маска,2017 Модни Луксузни Целосна Флип Кожа Стојат Телефон Случаи Маска
zoom_in

5 Бои, Супер!Ginzzu S5001 Телефон Случај Кожа Маска,2017 Модни Луксузни Целосна Флип Кожа Стојат Телефон Случаи

DEN 187.00 205.92

Количина на стоки
check Тековен

Ако имате било какви барања на бои,модели,ве молиме оставете порака за нас. И ние ќе ви обезбеди најдобра услуга по или решение. Ако не ја прими стоката по 60 дена, ние ќе рефундирање на безусловно. За било какви проблеми или конфузија во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали цел(цел Бразил транзит време 45-90 дена 2. Наплата е да се продолжи во 7 дена по нашето миропомазание. Топли И Нови Производи.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број. Ние поддршка трговија на големо цена,ве молиме контактирајте со нас ако ви треба голема количина. Нема причина враќање или повраток е unaccepted.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува. ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ве молиме да ни остават postitive повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи.5 Бои За Топло! Висок квалитет За Ginzzu S5001 Телефон Случај Кожа Маска,2017 Модни Луксузни Целосна Флип Кожа Стојат Телефон Предмети се Покриваат со бесплатен превозот,Фабрика Директни
Опис На Производот :
Добредојдовте на нашата продавница!доколку сте продавач,pls да контактирате со нас преку trademanager,јас верувам дека ние ќе направиме среќен трансакција од сега. Пакет Содржина : 1 x phone случаи Производи Покаже
Испорака : 1.тоа ќе биде добар подарок за вас или вашите пријатели.исто така, ако се купувачот.

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Потпирач,Со Картичка Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Бренд Име:
Maxred
Карактеристики:
СТП Кожа
Тип:
Флип Случај
Големина:
100% Perfectly Match
Компатибилен Бренд:
За GINZZU
боја:
Сина, Црна, Златна,Розова,Роуз
Врски:
лента стап
is_customized:
Yes
имаат камера дупка:
Yes
Број На Модел На:
За Ginzzu S5001
Тип:
Случај

Најдобри понуди..