• Намалена цена
  • Неодамнешно
MaiYaCa Топла Спортот Хокеј на Мраз Печатени Мека Гума Кожата Телефон Случаи Coque За iPhone 7 7 Плус 6 6S Плус 5 5S 5C SE 4S Покрие Школка
zoom_in

MaiYaCa Топла Спортот Хокеј на Мраз Печатени Мека Гума Кожата Телефон Случаи Coque За iPhone 7 7 Плус 6 6S

DEN 200.00 210.72

Количина на стоки
check Тековен

Добредојдовте на Нашиот Телефон Случај Продавница! Топла Спортот Хокеј на Мраз Мека Гума Телефон Случаи За i Phone 7 7 Плус 6 6 S Плус 5 5 S 5 C SE 4 S Покрие Школка Превозот : Ние ќе ви испратиме со Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус затоа што на малку профит и тоа нема следење на информации во вашата земја,само во Кина .Ве молиме почекајте трпеливо(Проценето Време на Испорака : 39-60 Дена) Или можете да платите дополнителни пари за да го промените од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet , кои можете да ги пратите на тоа целиот. Ве молиме не го остави негативни повратни информации или спор пред контактирајте со нас, ние ќе биде тажна! Нашите Advandages : 1. Ние поддршка на ОЕМ, испратете ја вашата омилена слика, ние ќе ги испечатите вашите моделот на вашиот случај! Количина не е ограничен! 2. Ние поддршка мешани цел, без оглед на pattens и модели, количеството достигне 10pcs, ние ќе ви даде 10% попуст ! Уживаат во шопинг во нашата продавница! 3. Ние поддршка wholesales од Ebay, Etsy, итн . До 1pcs. Повеќе квантитет, повеќе попусти ! 4. Сите случаи со прецизно сечење и вистинска слика, совршено се вклопи во вашиот телефон и лесно да го инсталирате, отстранете! Добар изглед и рака чувство! Подарок за себе, пријателите, роднините! 5. Внимание : Поради различни монитор, бојата ќе биде малку поинаква како што мислите! За Пакување : Ние ги користиме kraft хартија за пакување, во балон филм, тајно го заштитите вашиот случај од капка, прашина, шок! Следново ќе се покаже нашата пакет. За НАС :
Нашите Пакување :

Материјал:
за iPhone 4 и 4s, iPhone 5 5s, за iPhone 5c, за iPhone SE, за iPhone 6 6s, за iPhone 6 плус, за iPhone 6s плус, за iPhone 7, за iPhone 7 плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6s плус,iPhone5c,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 6,iPhone SE,iPhone 7
Големина:
15cm*6cm*2cm
дизајн:
Симпатична,Апстракт,Цитати & Пораки,Животно,Гроздобер,Украсени
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Мобилен Телефон Кеси & Случаи
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
реден број:
Топла Спортот Хокеј На Мраз
Шаблон Тип:
Топла Спортот Хокеј На Мраз Печатени Телефон Случај Покрие Школка
боја:
мулти-боја како на сликата шоу
превозот време:
Сите во парк, брод во рок од 1-3 дена по плаќање
дизајн:
Токму намали + Вистинска слика (добар изглед )
Функција:
Нечистотија-отпорни / Капка-доказ / отпорно на Гребење /
SkidPackage:
Балон филм + Kraft хартија за пакување
Трговија на големо и Мешани Цел:
Поддршка!
Бесплатен превозот :
Yes
ОЕМ:
ДА! Испратете ја вашата слика,ние ќе ОЕМ за вас!

Најдобри понуди..