• Намалена цена
  • Неодамнешно
Yooyour Универзална Покрие меки силиконски телефон случај за Zopo Боја Ф1/F2 за zopo флеш G5 плус херој 2 брзина 8 флеш x плус #1
zoom_in

Yooyour Универзална Покрие меки силиконски телефон случај за Zopo Боја Ф1/F2 за zopo флеш G5 плус херој 2 брзина

DEN 136.00 143.52

Количина на стоки
check Тековен


Бренд Име:
Lulumi
Големина:
3.7--6.0inch
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Анти-удар,Потпирач
дизајн:
Едноставен,Спортски,Егзотични,Апстракт,Симпатична
Компатибилен Бренд:
Zopo
Материјал:
Силикони
боја:
како се покаже слика
Одговара:
3.7--6.0 инчен
Тип:
Случај

Најдобри понуди..