• Намалена цена
  • Неодамнешно
За Samsung Галакси J7 2017 Случај Покрие Флип СТП Кожен Паричник Покрие Случај За Samsung Галакси J7 2017 J730F J730 Евроазија Издание
zoom_in

За Samsung Галакси J7 2017 Случај Покрие Флип СТП Кожен Паричник Покрие Случај За Samsung Галакси J7 2017 J730F

DEN 161.00 201.60

Количина на стоки
check Тековен


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. За Samsung Галакси J7 2017 Случај Покрие Флип СТП Кожен Паричник Покрие Случај За Samsung Галакси J7 2017 J730 F J730 Евроазија Издание
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Материјал:
кожа
Големина:
5.5 inch
Компатибилен Модел На Samsung:
забелешка 5
Бренд Име:
MODAZONGYE
Карактеристики:
Луксузна СТП кожа
дизајн:
Обична
Функција:
Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја:
како се покаже слика
Dropshipping:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
Компатибилен 1:
Телефон Случај За Samsung Галакси J7 2017
Компатибилен 2:
Случај за Samsung Галакси J7 2017
Компатибилен 3:
За Samsung Галакси J7 2017 Случај 5.5 инчен
Компатибилен 4:
За Samsung Галакси J7 2017 Телефон Случај
Компатибилен 5:
За Samsung Галакси J7 2017 Случај Кожа
Компатибилен 6:
за Samsung Галакси J7 2017 Случај

Најдобри понуди..