• Намалена цена
  • Неодамнешно
Оригиналниот MSVII Брендот за Луксузна Боја Случај за Xiaomi Redmi 4X Масло-Насликани PC Едноставен/Мат Покрие Школка за Hongmi 4X Тенок Заштитник
zoom_in

Оригиналниот MSVII Брендот за Луксузна Боја Случај за Xiaomi Redmi 4X Масло-Насликани PC Едноставен/Мат Покрие

DEN 192.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


започнете Цена : $4.99 Цена : $4.99 Цена : $4.99 Цена : $4.39 Цена : $4.99 Цена : $4.49
крајот
Оригиналниот MSVII Брендот за Луксузна Боја Случај за Xiaomi Redmi 4 X Масло-Насликани PC Едноставен/Мат Покрие Школка за Hongmi 4 X Тенок Заштитник
Карактеристики : 100% Оригинални MSVII бренд случај. Ултра-тенок и лесен. Едноставен за инсталација и отстранување заштита. Материјал : Висок степен на КОМПЈУТЕР со Песок Мат или Мазна Нафта сликарство третмани , обезбеди добар изглед и нула заштита за вашиот телефон. Направени од страна на MSVII, познат телефон додатоци м anufacturer во Шенжен, Кина. Квалитетот е многу добар. Совршено за Xiaomi Redmi 4 X ( НЕ Redmi 4 или Redmi 4 ПРО ) (5.0").
Пакет : MSVII бренд случај x 1


Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4X
дизајн:
Сјајна,Мат
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
Луксуз 4-ниво на висок степен на нафта сликарство случај капак на школката, ултра-тенки
Големина:
5.0 inch
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Бренд Име:
Msvii
Производ модел:
Фитинг за Xiaomi Redmi 4X само ( НЕ Redmi 4 или Redmi 4 Pro! )
Производ Стил:
Едноставен и чистење ( мат )
Материјал:
Висок степен на хард КОМПЈУТЕР со нафта сликарство третман
Тип:
Случај

Најдобри понуди..