• Намалена цена
  • Неодамнешно
Lavaza Прекрасна Малиот Принц фокс На Нане тежок Случај за Huawei P9 P10 Плус P8 Лајт Мини 2015 2017 P6 P7 Колега 10 Pro Lite
zoom_in

Lavaza Прекрасна Малиот Принц фокс На Нане тежок Случај за Huawei P9 P10 Плус P8 Лајт Мини 2015 2017 P6

DEN 86.00 90.72

Количина на стоки
check Тековен

Хард Корица дело за Huawei P9 P10 Лајт Плус P7 P8 Г-7 Чест 8 Лајт 7 6 4 C 4 X
Политика на враќање Ако сте примиле неисправен производ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот да го добијат нашето Враќање Стока за ставање во Промет (RMA), ние ќе го замениме или враќање во времето по потврдување. Бесплатен Замена Гаранција & 24 Месеци Слободно Maintaince ве Молиме да не известите кога ќе се вратите нешто, Ние ќе ви обезбеди детални инструкции со враќање адреса. Повратни информации Политика Ние сме со користење на автоматски повратни информации систем, откако ќе ни остави целосна 5 ѕвезди позитивни повратни информации, нашиот систем ќе го стори истото премногу. Ние обезбедуваме 45 дена без прашања праша замена или гаранција за парите назад ! Ве молиме контактирајте со нас Пред Негативни / Неутрален Повратни информации за 100% Задоволство. Трговија на големо Политика Ние се кинески-врз основа на високо-технолошки претпријатија од областа на целиот процес на Истражување,Развој, Производство и Глобални Извори и Маркетинг,Ние сме стручни во Извоз и Меѓународен Бизнис со над 10 години работно искуство. Фабриката трговија на Големо Цена & 12 Месеци Гаранција и Без Мини Цел Во моментов, Нашите производи се извезуваат во повеќе од 120 земји, и ние да се воспостави долгорочни деловни односи со странство веледрогерија, ве Молиме контактирајте го нашиот продажен претставник за да се добие пониска цена од Aliexpress порака.

Материјал:
Бренд Име:
Lavaza
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Мат,Транспарентен,Украсени
Големина:
Hard Plastic Back Case
Карактеристики:
тешко пластични назад случај
Случај За Huawei P10 Плус:
Случај За Huawei Чест 8
Случај За Huawei P10 Лајт:
Случај За Huawei Чест 8 Лајт
Случај За Huawei P10:
Случај За Huawei Чест 7
Случај За Huawei P9 Плус:
Случај за Huawei Чест 6
Случај За Huawei P9 Лајт:
Случај за Huawei Чест 4x
случај за huawei p9:
Случај за Huawei Чест 4x
случај за huawei p8 лајт:
Маска за Huawei Чест 8 Лајт
случај за huawei p8:
Маска За Huawei P10 Лајт
случај за huawei p7:
Маска за Huawei P9 Лајт
случај за huawei г-7:
Маска за Huawei P8 Лајт

Најдобри понуди..