• Намалена цена
  • Неодамнешно
AiLiShi За Micromax Q415 Q351 Q409 Q379 / Ју Yureka Телефон Случај Носителот Стои Со Картичка Флип Кожа Случај 5 Бои
zoom_in

AiLiShi За Micromax Q415 Q351 Q409 Q379 / Ју Yureka Телефон Случај Носителот Стои Со Картичка Флип Кожа Случај

DEN 216.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Вашите одлични преглед е многу важно за нас,па ако се satified со нашите производи,ве молиме да ни даде пет bling bling ѕвезди.Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ(Освен некои земји и APO/FPO)
2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
Карактеристики :
- Потпирач со картичка дизајн
- Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија. Совет : Aliexpress треба 12-24 часа за да се провери вашиот плаќањето, ве молиме да бидете трпеливи.кога вашата уплата е потврдена,ние ќе ви ја испратиме во 1 - 3 дена.(на пример,некои Бразил Boleto). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ 2.Ние само бродот да comfirmed цел адреси. Понекогаш,ако не на плаќање преку банкарски трансфер, вашата банка може да треба 3-5 работни дена за да потврдите. Ако сакате да се направи голема цел , ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како можеме да ви дадеме повеќе попуст.
- Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин.Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на даденото време,ве молиме контактирајте со нас.Вашата цел addess МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.

Материјал:
Micromax Q415, Micromax Q351, Micromax Q409, Micromax Q379, Micromax Ју Yureka
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар
дизајн:
Обична,Сјајни
Карактеристики:
Единствен Носител На Функција
Компатибилен Бренд:
за micromax

Најдобри понуди..