• Намалена цена
  • Неодамнешно
Случај за Meizu Meilan У20 Квалитет Силикон Пластични Потпирачот Телефон Кеси Случаи За Meilan U20m 5.5 инчен паметен Телефон на Носителот Coque >?
zoom_in

Случај за Meizu Meilan У20 Квалитет Силикон Пластични Потпирачот Телефон Кеси Случаи За Meilan U20m 5.5 инчен

DEN 255.00 323.52

Количина на стоки
check Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Случај за Meizu Meilan У20 Квалитет Силикон Пластични Потпирачот Телефон Кеси Случаи За Meilan U20m 5.5 инчен паметен Телефон на Носителот Coque >?

Материјал:
За Meilan У20
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
watermelon pineapple mujer voiture telefono cellulari portable
Бренд Име:
mksup
Компатибилен Бренд:
Meizu
Карактеристики:
За MEIZU Meilan У20 лубеницата ананас mujer voiture
дизајн:
Сјајни,Сјајна,Сјајни
Употреба:
За MEIZU торба bollmann) телефон случај на Случај за Meizu Meilan У20 coque глувчето
Најчестиот Вид:
За MEIZU покрие додаток торба Квалитет Силикон Пластични Потпирачот
Големина:
For MEIZU case cell phone Phone Bags Cases bag wood
Материјал:
За Meilan У20 телефон coque торба За Meilan U20m 5.5 инчен capa
Тежина:
For Meilan U20 case carcaso cover Smartphone Holder Coque >?
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Најдобри понуди..