• Неодамнешно
8 Боја S-Line Против Лизгање Гел TPU Тенок Мека Случај Задниот Поклопец За Apple iPhone 7 Телефон Гума, силикони Торба
zoom_in

8 Боја S-Line Против Лизгање Гел TPU Тенок Мека Случај Задниот Поклопец За Apple iPhone 7 Телефон Гума, силикони

DEN 95.52

Количина на стоки
check Тековен


8 Боја S-Line Против Лизгање Гел TPU Тенок Мека Случај Задниот Поклопец За Apple i Phone 7 4.7 инчен Телефон Гума, силикони Чантата Совршено Погодни За Apple i Phone 7 4.7 инчен Овој производ е направен од високо-квалитет Мека TPU Материјал. Совршено го Заштитите вашиот телефон форма нечистотија, гребење и оштетување Изградена од мазна, да се третира гума што е отпорен на нечистотии и дамки Материјал : Мека TPU Силикони Бои : Црна , Бела, Јасно, Црвена, Сина, Виолетова, Розова, Сива Нема Мало пакет

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
Iphone 7
Големина:
4.7 inch
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Силиконски Случај
дизајн:
Обична
Бренд Име:
снег welkin
боја:
Црна, Бела Сина, Црвена Розова Сива Јасно Виолетова
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
Висок Квалитет На+++++
Тип:
Случај
Материјал:
силикон
Функција:
Нечистотија-отпорен на

Најдобри понуди..