• Намалена цена
  • Неодамнешно
Луксузна Паричникот СТП Кожа Силиконска Маска Телефон Случај За Samsung Галакси A3 А5 2015 A300 A300F A500 A500F Случај Флип Заштитна Торба
zoom_in

Луксузна Паричникот СТП Кожа Силиконска Маска Телефон Случај За Samsung Галакси A3 А5 2015 A300 A300F A500

DEN 181.00 201.60

Количина на стоки
check Тековен


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. Луксузна Паричникот СТП Кожа Задниот Капак на Телефонот Случај За Samsung Галакси A3 А5 2015 A300 A300 F A500 A500 F Случај Флип Заштитна Торба
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Материјал:
За Галакси A3 До 2015, За Галакси А5 2015
Бренд Име:
MODAZONGYE
дизајн:
Обична,Гроздобер,Мат
Карактеристики:
Луксузна висок квалитет
Функција:
Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
4.5 Inch & 5.0 inch
боја:
како се покаже слика
Dropshipping:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Компатибилен 1:
Телефон Случај За Samsung Галакси A3 2015
Компатибилен 2:
Случај За Samsung Галакси A3 2015
Компатибилен 3:
За Samsung Галакси А5 2015 Случај
Компатибилен 4:
За Samsung Галакси А5 2015 Телефон Случај
Компатибилен 5:
За Samsung Галакси A300F Случај
Компатибилен 6:
За Samsung Галакси A500F Случај

Најдобри понуди..