• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нов Паричник СТП Кожа Силиконска Маска Телефон Случај За Samsung Галакси A3 Година A310 A310F А5 6 A510 A510F Случај Флип Заштитна Торба
zoom_in

Нов Паричник СТП Кожа Силиконска Маска Телефон Случај За Samsung Галакси A3 Година A310 A310F А5 6 A510

DEN 181.00 201.60

Количина на стоки
check Тековен


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. Нов Паричник СТП Кожа Силиконска Маска Телефон Случај За Samsung Галакси A3 2016 Година A310 A310 F А5 6 A510 A510 F Случај Флип Заштитна Торба
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Материјал:
A3 2016 година A310F, А5 2016 година A510F
Бренд Име:
MODAZONGYE
дизајн:
Обична,Гроздобер,Мат
Карактеристики:
Луксузна висок квалитет
Функција:
Анти-удар
Големина:
4.7 Inch & 5.2 inch
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја:
како се покаже слика
Dropshipping:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Компатибилен 1:
Телефон Случај За Samsung Галакси A3 2016 Година
Компатибилен 2:
Случај За Samsung Галакси A3 2016 Година
Компатибилен 3:
За Samsung Галакси А5 2016 Година Случај
Компатибилен 4:
За Samsung Галакси А5 2016 Година Телефон Случај
Компатибилен 5:
За Samsung Галакси A310F Случај
Компатибилен 6:
За Samsung Галакси A510F Случај

Најдобри понуди..