• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нова Мода Лав, Тигар Дизајн на Корица дело За Apple iPhone X 4 4S 5 5S SE 5C 6 6S 7 8 Плус Тешко Пластични Телефон Покрие Coque Школка
zoom_in

Нова Мода Лав, Тигар Дизајн на Корица дело За Apple iPhone X 4 4S 5 5S SE 5C 6 6S 7 8 Плус Тешко Пластични

DEN 55.00 80.16

Количина на стоки
check Тековен

Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Контактирајте Со Нас
1.
Нова Мода Лав, Тигар Дизајн на Корица дело За Apple i Phone X 4 4 S 5 5 S SE 5 C 6 6 S 7 8 Плус Тешко Пластични Телефон Покрие Coque Школка
Пакет : без продажба на Мало Пакет 100% Сосема Нов и совршено се вклопуваат.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. луксузна материјал ќе perfactly покаже вашиот статус.
Сите предмети се 100% НОВИ, НИКОГАШ не се користи & НЕ е обновена. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.7 плус
Плаќање & Испорака :
Ние ја прифати исплата од Alipay, ЗАЧУВАМ , Виза, Мастеркард, Money Bookers ,Western Union, итн. Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА !
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија. Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/ негативна повратна информација. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање
Гаранција И Повратни Информации :
Една година гаранција е обезбедена. Предмети мора да се врати во првобитната состојба, за наплата или размена. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Материјал:
За iPhone 4 и 4S, iPhone 5 5S SE, За iPhone 5C, За iPhone 6 6S, За 6Plus 6SPlus, За iPhone 7 8, За iPhone X, За 7Plus 8Plus
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
Мало Пакет:
No
дизајн:
Апстракт,Животно,Геометриски,Бизнис,Украсени
Бренд Име:
HyrCase
Големина:
For iPhone
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Услови:
%100 Нови
квалитет:
Висок квалитет
Количина:
1pc/многу, не мало пакет(ПП Торба)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
за iphone
Тип:
Случај

Најдобри понуди..