• Намалена цена
  • Неодамнешно
Coque За Huawei Чест 5X Случај TPU Мек Силикон 3D Цвет Телефонот Назад Покритие За Fundas Huawei Чест 5x Телефон Случаи За Huawei 5X
zoom_in

Coque За Huawei Чест 5X Случај TPU Мек Силикон 3D Цвет Телефонот Назад Покритие За Fundas Huawei Чест 5x Телефон

DEN 82.00 120.96

Количина на стоки
check Тековен


за Huawei Чест 5 X Случај Покрие 3 D Олеснување Печатени 20 Стилови Мека TPU Покритие за Huawei Чест 5 X Заштитник Мода Телефон Случаи

Материјал:
TPU
Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Ткаеше
Големина:
5.0
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
квалитет:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++++
Пад на превозот:
Поддршка контактирајте ме за добра цена
Стил:
Мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, 2017 Најновите Funda
Материјал:
3D Мека TPU Силикон Случај
дизајн:
Цртан филм,животно,Планина ,Цвет, Landscape
feature1:
Подарок за Жена мажите девојки
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Мек Силикон Планински Пејзаж Случај
функција 3:
Симпатична Животно Ултра Тенки И Дебели Рамка Мек Силикон
Одговара:
За Huawei Чест 5X
Случај Тип:
Телефон Кеси & Случаи

Најдобри понуди..