• Намалена цена
  • Неодамнешно
За ZTE Grand X4 Случај 5.5 инчен СТП Кожа Силиконска Маска Телефон Случај За ZTE Grand X4 Grand X 4 Случај Флип Заштитна Торба Назад
zoom_in

За ZTE Grand X4 Случај 5.5 инчен СТП Кожа Силиконска Маска Телефон Случај За ZTE Grand X4 Grand X 4 Случај

DEN 156.00 194.88

Количина на стоки
check Тековен


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. За ZTE Grand X4 Случај 5.5 инчен СТП Кожа Силиконска Маска Телефон Случај За ZTE Grand X4 Grand X 4 Случај Флип Заштитна Торба Назад
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Материјал:
кожа
Големина:
5.5 inch
Бренд Име:
MODAZONGYE
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Обична
Карактеристики:
Луксузна висок квалитет
Функција:
Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
боја:
како се покаже слика
Dropshipping:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
Компатибилен 1:
Телефон Случај За ZTE Grand X4
Компатибилен 2:
Случај За ZTE Grand X4
Компатибилен 3:
За ZTE Grand X4 Случај 5.5 инчен
Компатибилен 4:
За ZTE Grand X4 Телефон Случај
Компатибилен 5:
За ZTE Grand X4 Случај Кожа
Компатибилен 6:
За ZTE Grand X 4 Случај

Најдобри понуди..