• Неодамнешно
2 парчиња/многу За Леново P780 Стр 780 Екран Заштитник Оригиналниот Анти-шок 9H Калено Стакло Безбедност Заштитна Фолија pelicula де vidro
zoom_in

2 парчиња/многу За Леново P780 Стр 780 Екран Заштитник Оригиналниот Анти-шок 9H Калено Стакло Безбедност Заштитна

DEN 95.52

Количина на стоки
check Тековен

Опис :
100% Нов висок квалитет калено стакло екран заштитник. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство.26 mm дебелина која го задржува 100% чувствителност на допир.
Ултра јасно : Oleophobic слој и хемиски третирана со кристално јасна транспарентност.
Анти-отпечатоци и анти-масло, па отпечатоци од прсти и масло не се лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.0 инчи Пакетот Вклучува : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник 1 X Ткаенина за Чистење 1 X Прашина отстранување на хартија
ако ви треба вистински слика , ве молиме контактирајте ме. Ако постои било каков проблем во врска со вашата нарачка , ве молиме контактирајте директно со нас за решение наместо да почне расправа за aliexpress. 50 PCS / 100pcs повеќе поволна цена. Па прочитајте ги внимателно, ви благодариме на сите однапред.
Дебелина : 0.
Ултра лесен : Супер лесно да се инсталира и да ги одинсталирате
Без лепак остатоци ќе бидат оставени кога се отстранети. Затоа, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат нашите клиенти' satisfations.
Ултра силна : Нано Стакло со нула-доказ, тешко обложени површина ( 9 H Цврстина) се спротивстави на остри предмети. Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.26 MM
Погоден модел : За Леново P780
Примена : Мобилен Телефон Екран Заштитник Стакло Филм За Леново P780 Стр 780 Екран Заштитник Оригиналниот Анти-шок 9 H Калено Стакло Безбедност Заштитна Фолија pelicula де vidro
Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас .Висок Квалитет 2. Компатибилност : За Леново P780 5. Ние ќе се обидеме потрудиме да slove вашиот проблем што е можно побрзо. Ве молиме контактирајте со нас или ни остави порака. Ние ќе се обидеме што е во моја моќ да им помогне на вас. Брза Испорака
Ние зависи од нашите клиенти' задоволство да се успее.

Големина:
for lenovo P780 tempered glass screen case
Карактеристики:
9H 2.5 D 0.3 MM
дизајн:
Транспарентен,Обична,Сјајни
Бренд Име:
RONICAN
Тип:
Монтиран Случај
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
Пакет:
No
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Употреба:
Мобилен Телефон
Материјал:
Експлозија-доказ Калено Стакло
квалитет:
Бренд нови добар квалитет
статус:
во парк
Состојба:
ново на пазарот
транспарентност:
Во 99%
Тврдост:
9H
Лак Работ:
2.5 Степен

Најдобри понуди..