• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жешка! 2017 Micromax Платно Моќ 2 Q392 Случај,6 Бои, Висок квалитет на Целосно Флип Прилагодите Кожа Ексклузивни Покривајте Телефонот Торба Следење
zoom_in

Жешка! 2017 Micromax Платно Моќ 2 Q392 Случај,6 Бои, Висок квалитет на Целосно Флип Прилагодите Кожа Ексклузивни

DEN 279.00 382.56

Количина на стоки
check Тековен

Ви благодариме!!!
ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задоволство
Повеќе информации за Производот во наши,ве молиме одете :
Производот Се Покаже
ПОВРАТНИ информации
1.Производите може да потпише она време?
A>>>Нормално време е 12-60 дена ; понекогаш тоа е, според царинската обработка на време купувачот земја; и ние ќе ви купи заврши на пратката во рок од 3 дена (100% акции)
С.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
С.Ние зависи од вашето задоволство да се успее.Вашето задоволство е наш врвен приоритет, наша цел е да се направи сте толку среќни како е можно додека се занимаваат со нас.Ако сте веледрогерија, цената може да се разговара.Ако не можете да го најдете вашиот телефон случај на линија или сакам да Сопствен паметен Телефон случај,ве молиме да ни кажете
4.Ние ќе го напушти "5 ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации" за сите купувачи.

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
дизајн:
бизнис
Бренд Име:
ACROLRS
Карактеристики:
Оригиналниот Случај
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Micromax
боја:
Црна,кафена,сина,црвена,црвена Роза,pin
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Is_customized:
Yes
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камерата
Број На Модел На:
Случај за Micromax Платно Моќ 2 Q392
Тип:
Случај

Најдобри понуди..