• Намалена цена
  • Неодамнешно
Yooyour Универзална покривајте телефонот случај за DEXP Ixion E350 душата 3/ES450 astra /ES650 омега/ML250 amper m /MS450 роден/MS250 небото#2
zoom_in

Yooyour Универзална покривајте телефонот случај за DEXP Ixion E350 душата 3/ES450 astra /ES650 омега/ML250

DEN 135.00 143.52

Количина на стоки
check Тековен


Бренд Име:
Lulumi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Анти-удар,Потпирач
дизајн:
Едноставен,Спортски,Егзотични,Апстракт,Симпатична
Големина:
3.7--6.0inch
Компатибилен Бренд:
dexp ixion
Материјал:
Силикони
боја:
како се покаже слика
Одговара:
3.7--6.0 инчен
Тип:
Случај

Најдобри понуди..