• Намалена цена
  • Неодамнешно
Промоција Горниот Слој Вистинска Кожа Случај Флип Заштита на тел Покритие за MEIZU MX6 Случаи Бизнис Крава Кожна Торба за Meizu MX 6
zoom_in

Промоција Горниот Слој Вистинска Кожа Случај Флип Заштита на тел Покритие за MEIZU MX6 Случаи Бизнис Крава

DEN 820.00 911.52

Количина на стоки
check Тековен

Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Можеме да го прифатиме Т/T и Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе.Ви благодариме за разбирањето!
. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
Карактеристики : Codition : 100% Нов Производ : Висок Квалитет на Телефонот Случај Материјал : Увоз Вистинска Кожа Стил : Бизнис модел Компатибилен : за MEIZU MX6 Боја : Различни бои Свитлива и одговара на телефон совршено го Заштитите вашиот уред од нула, прашина, шок и други штети во вашата секојдневна употреба Лесно да се прибере и отстрани Одлична рака чувство и моден трендсетер. И тоа е за 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ. Превозот : Забелешка : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачка) Враќање : 1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Материјал:
Вистинска Кожа
Големина:
5.2
дизајн:
Обична
Бренд Име:
QIALINO
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Meizu
Карактеристики:
1
Тип:
Флип Случај
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LF-PT-0407

Најдобри понуди..