• Намалена цена
  • Неодамнешно
MaiYaCa Симпатична Слон Куче Диви Животни Транспарентен TPU Мека Мобилен Телефон Заштитна Маска За iPhone 4s 5s 6s 7 7plus случај
zoom_in

MaiYaCa Симпатична Слон Куче Диви Животни Транспарентен TPU Мека Мобилен Телефон Заштитна Маска За iPhone 4s

DEN 99.00 191.52

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание за да ги следниве информации пред да шопинг!!!
П : Што е материја на овој случај ?
A : Транспарентна Tpu
П : Како можам да се Провери логистика информации ?
A : Производот е бесплатен превозот од " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", која не може да се следи рекорд по парцела лево Кина.
Ако ви треба целосна следење, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или " Epacket ", но треба да предизвика дополнителни превоз.
П : Колку долго може да добиете на стока?
A : Ние секогаш користете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да се испрати објект .
Сад
25-44 дена
Канада
30-60days
Израел
36-60 дена
Руската Федерација
35-60 дена
Франција
27-45 дена
Чиле
50-80 дена
Шпанија
35-60 дена
Обединето Кралство
35-55 дена
Австралија
30-55 дена
Бразил
60-90 дена
Netherland
30-55 дена
Германија
33-60 дена
Повеќе информации : ве молиме кликнете на етикетата со "Превозот и Плаќање"
П : јас се уште не се добие мојата пакет, но купување заштита времето истекува?
А : ве Молиме контактирајте со нас , ние ќе се прошири на времето за вас . Ако тоа се уште не е пристигнат во очекувано време на испорака, можеби вашиот пакет е изгубен , ние ќе го испрати повторно или целосна наплата !
Ние сакаме можете да не контактирате доколку постои било каков проблем , ние ќе се потрудиме да го реши . Ве молиме не се отвори спор , ви Благодариме!
Руски пријател се обрне внимание ве молиме :
Ве молиме пополнете примачот име и презиме (вклучува 3 делови барем) и пост код, со цел,во спротивно вашата парцела нема да помине обичаите на вашата земја.

Материјал:
За iPhone 5 5s, За iPhone 6 6s, За iPhone 6s плус, За iPhone 7, За iPhone 4 и 4s
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
No
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 6,iPhone 4s,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6 Плус,iPhone 5
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Мека Случај
Големина:
6.5cm * 12.5cm
дизајн:
Транспарентен,Украсени
Материјал:
транспарентен tpu мека
ty:
Висок квалитет
Пакетот Вклучува:
1xCase Поклопец За Вашиот Мобилен Телефон
Продажба начини:
Трговија На Големо И Мало Quali
Бесплатен превозот :
Пад на превозот
случај за iPhone 4s 5s 6s 7:
маска за iPhone 4s 5s 6s 7
за iPhone 4s 5s 6s 7:
случај за iPhone 4s 5s 6s 7
Стил:
Симпатична Слон Мачка Куче Диви Животни
Модел:
XL3665-XL3688

Најдобри понуди..