• Намалена цена
  • Неодамнешно
5 Бои Жешка!! BQ Aquaris X Pro Случај Ултра-тенок Флип Луксузни Модни Кожа Ексклузивни Телефон Покрие Картичка Слотови Бесплатен Превозот
zoom_in

5 Бои Жешка!! BQ Aquaris X Pro Случај Ултра-тенок Флип Луксузни Модни Кожа Ексклузивни Телефон Покрие Картичка

DEN 187.00 205.92

Количина на стоки
check Тековен


Фабрика Цена! 5 Бои Случај за BQ Aquaris X Pro 100% Посебни Телефон Случај Прилагодите Флип Кожа Заштитна Мулти-Функција Покрие Паричникот Торба
Напомена :
1. Ние сме професионални телефон покрие фабрика продавачот, телефонот дупка ние се според официјалниот сајт на удар, секој телефон случај се 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата/Флеш Дупка, ве Молиме остатокот увери купување.
2.Некои модели на телефони може да не најде внатрешна пластични носителот телефон во Кинескиот пазар, ние сме користење на еден посветен телефон налепници,Многу лесен за користење, нема да му наштети на вашиот мобилен телефон, ве молиме да се увери.Повеќе за телефонот налепници, ве молиме
3.Ние сме бесплатен превозот со Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус онлајн превозот, Aliexpress ќе се осигура Безбедноста на вашата стока.Ако ви е потребна за следење на број, ве молиме изберете .
Користат За
BQ Aquaris X Pro
Материјал
Висок Квалитет на СТП Кожа,Микрофибер
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера / Флеш Дупка
Боја
Розова Боја Црна, Сина, Црвена Роза Златна
Допир
Тешко Средината Мека
Повеќе информации за Производот во нашата продавница,ве молиме одете :
Ако купите повторно во нашата продавница, ќе уживате повеќе попусти
Пакет : 1 x кожа телефон случај со мало пакет.
Повратни информации : ние ќе ве остават сите 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации. ние го цениме што ни остави сите 5 ѕвездички позитивни повратни информации до нас по добиваат ги задоволи парцела ве Молиме контактирајте со нас во времето,ако не сте задоволни со објектот и сакам да ни остави негативен или неутрален повратни информации или да се отвори ни спор. Лошо повратни информации не може да го реши проблемот,ние би сакале да четувате со проблемот, па ние може да го поправам и да бидете среќни.

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Maxred
дизајн:
бизнис
Карактеристики:
СТП Кожа
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Големина:
100% Perfectly Match
Компатибилен Бренд:
За BQ
боја:
Црна,Розова,,Сина,Црвена Роза,Златен
Услуга:
Индивидуализира
Дебелина:
Помалку од 1 mm
затворете:
Магнетното Копче
Функција:
100% Одговара за Камера / Флеш Дупка
дизајн:
Супер Млади Стил
Број На Модел На:
За BQ Aquaris X Pro
Тип:
Случај

Најдобри понуди..