• Намалена цена
  • Неодамнешно
xFSKY Случај за Samsung Галакси S7 S7 РАБОТ Домот Едноставна Ултра Тенок Свилен се Чувствуваат Процес Камера Заштитна Задниот Поклопец Сребрена Боја
zoom_in

xFSKY Случај за Samsung Галакси S7 S7 РАБОТ Домот Едноставна Ултра Тенок Свилен се Чувствуваат Процес Камера

DEN 106.00 112.80

Количина на стоки
check Тековен

x FSKY Случај за Samsung Галакси S7 РАБОТ Домот Едноставна Ултра Тенок Свилен се Чувствуваат Процес Камера Заштитна Задниот Поклопец Сребрена Боја ви Благодариме за проверка на нашиот Свилен серија на сите инклузивно тешко школка Удобно се чувствуваат, мода убавина Мода свиленкаста, парична казна преглед, стил шарм Школка дел, мулти-слој сликарство процес Камера заштита, Прецизни дупка позиција Надевам дека ќе ви се допадне. За Превозот : Кога ќе го плати веднаш, ние ќе брод во рок од 48 часа. Ве молиме проверете слики и детали на свилен се чувствуваат назад случај.

Материјал:
За S7, За S7 Работ
Карактеристики:
Ултра-тенок, свилен КОМПЈУТЕР хард школка, мобилен телефон назад случај
дизајн:
Обична,Апстракт,Мат
Функција:
Анти-удар
Големина:
150*74*9mm
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7 Работ,Галакси S7
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
xFSKY
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја:
Сребрена,Црвена,Црна
Друга Боја Опција:
на располагање
Процесот:
Свилен Се Чувствувам
Превозот Пакет:
ПП Торба,Меур Хартиена Кеса
Карактеристики:
ултра тенок
Стил:
Заштитни Врати Случај
Висок квалитет:
Yes
Тежина:
14g
камерата заштита:
Yes

Најдобри понуди..