• Намалена цена
  • Неодамнешно
Handpainted Tetera Zisha Teapot Yixing TeaPot 140/175/200ml Кинески Кунг Фу Поставите Керамички Teapots 24 Стилови Црна Порцелански Литургија
zoom_in

Handpainted Tetera Zisha Teapot Yixing TeaPot 140/175/200ml Кинески Кунг Фу Поставите Керамички Teapots 24

DEN 479.00 798.24

Количина на стоки
check Тековен


Капацитет:
201-300ml
Бренд Име:
KEYBOX
Материјал:
грнчарството

Најдобри понуди..