• Намалена цена
  • Неодамнешно
Храна Одделение Силиконски Првенство Покриваат Голем Печат Покрие Симпатична Цртан Филм Кригла Првенство Покрие Dustproof Leakproof Купот На Случај 6 Бои
zoom_in

Храна Одделение Силиконски Првенство Покриваат Голем Печат Покрие Симпатична Цртан Филм Кригла Првенство Покрие

DEN 51.00 97.92

Количина на стоки
check Тековен

Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. (GMT+8) од понеделник до сабота .Храна Одделение Силиконски Првенство Покриваат Голем Печат Покрие Симпатична Цртан Филм Кригла Првенство Покрие Dustproof Leakproof Купот На Случај 6 Бои
Функција : 100% Сосема Нов! Големина : 10. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). да 18 : 00часот. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.

Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Teacups
Број На Модел На:
N/A
Бренд Име:
Beautihowner
Количина:
1
сертификација:
CIQ
Обликот:
Еден Слој
Техника:
Други
Материјал:
храна одделение силиконски

Најдобри понуди..