• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топлина Отпорни Чаша Чај Тенџере 650/800/950ml Цвет Чај Поставите Puer литургија Кафе Teapot Удобен Со Infuser Office Home Teacup
zoom_in

Топлина Отпорни Чаша Чај Тенџере 650/800/950ml Цвет Чај Поставите Puer литургија Кафе Teapot Удобен Со Infuser

DEN 285.00 475.20

Количина на стоки
check Тековен


Бренд Име:
KEYBOX
Капацитет:
801-900ml
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди..