• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА ГОЛЕМА ПРОДАЖБА!! WIZAMONY Кинески Сина и Бела Глазура Порцелански Кунг Фу од Кина Teacup SaucerTea Чаша чај сет Чај Тенџере Кафе
zoom_in

2 ПАРЧИЊА ГОЛЕМА ПРОДАЖБА!! WIZAMONY Кинески Сина и Бела Глазура Порцелански Кунг Фу од Кина Teacup SaucerTea

DEN 572.00 715.20

Количина на стоки
check Тековен


2 ПАРЧИЊА ГОЛЕМА ПРОДАЖБА!!!!! Чај Убавина Кинески Бела Глазура Сини и бели Порцелански Кунг Фу од Кина Teacup Saucer Tea Сад Кинески Чај Тенџере Кафе
2009.9 Celadon Порцелан во Longquan Печката Станува Светско Наследство

Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Тип:
Teacups
Керамички Тип:
порцелански
Количина:
2
Бренд Име:
WIZAMONY
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Сино-бело
Број На Модел На:
TB-033
Материјал:
Керамички
Количина:
Цената е за 2 Парчиња
Обликот:
Еден Слој

Најдобри понуди..