• Намалена цена
  • Неодамнешно
(EICEO) 2017 Модерната LED Таванот Светилка Дневна Соба Ресторан Студија Спалната соба Светилки 43cm 53cm 68cm AC185-265V Бесплатен Превозот светла
zoom_in

(EICEO) 2017 Модерната LED Таванот Светилка Дневна Соба Ресторан Студија Спалната соба Светилки 43cm 53cm 68cm

DEN 6768.00 9024.00

Количина на стоки
check Тековен

Electrodeless затемнување Electrodeless затемнување е да ја прилагодите светлината и боја температура на светилка, Electrodeless затемнување е континуирана промена, не скокаат или под-датотека, е падина, а не чекор тип. Осветленост и боја температура на светилка може да се прилагоди без проблеми, наместо сегмент, како и јачината на звук прилагодување.

Абажур Боја:
Бела, Црна
Боја На Каросеријата:
43cm 24w, 53cm 36w, 68cm 48w
Wattage:
cool white, warm white, Electrodeless dimmin
Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Модерна
Заврши:
Железо
Број на извори на светлина:
> 20
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
За итни случаи
Тело Материјал:
Железо
Е dimmable:
Yes
Примена:
Кревет Во Соба
Бренд Име:
EICEO
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
novetry
База Тип:
2G11
Број На Модел На:
xd-000015
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал
Гаранција:
2
сертификација:
CCC
Напон:
185-265v
Стил:
Модерна
Абажур материјал :
Акрилик

Најдобри понуди..