• Неодамнешно
Американската држава четири главата крпа pendant трпезарија спалната соба тремот градина Европската Ретро Железо Лустерот
zoom_in

Американската држава четири главата крпа pendant трпезарија спалната соба тремот градина Европската Ретро Железо

DEN 7968.00

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
5
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
Платно
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
qiseyuncai
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
5-10square метри
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No

Најдобри понуди..