• Намалена цена
  • Неодамнешно
Модерни Црни Топки LED Pendant Лустерот Светлина За Живеење Јадење Студија Соба Дома Деко E27 Виси Лустерот Светилка Тела
zoom_in

Модерни Црни Топки LED Pendant Лустерот Светлина За Живеење Јадење Студија Соба Дома Деко E27 Виси Лустерот

DEN 2252.00 4416.00

Количина на стоки
check Тековен


1. Име : Pendant светлина
2. Материјал : Алуминиум абажур
3. Извор на светлина : E27 (Не се Вклучени )
4. Светлината простор : 10-30 квадратни метри
5. Жица должина : 100 CM
6. Големина : ве Молиме проверете го ова на фотографиите.

Боја На Каросеријата:
D20CM, D25CM, D35CM
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Број На Модел На:
030066
Бренд Име:
DPG
Извор На Светлина:
LED Светилки
Примена:
Трпезарија
Абажур Боја:
кафеава,црна
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Гаранција:
3
Напон:
90-260V
Тело Материјал:
Алуминиум
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Алуминиум
светлина:
pendant светлина
Стил:
Модерна
боја:
Црна
база:
E27*1
За:
Живеат Јадење Студија Соба Дома Деко

Најдобри понуди..