• Неодамнешно
Стакло абажур модерната LED трпезарија лустери осветлување ретро голем простор затворен осветлување на лофт Лустери светилка Поддржува E27
zoom_in

Стакло абажур модерната LED трпезарија лустери осветлување ретро голем простор затворен осветлување на лофт

DEN 11760.00

Количина на стоки
check Тековен

Стакло абажур модерната LED трпезарија лустери осветлување ретро голем простор затворен осветлување на лофт Лустери светилка Поддржува E27 3 глави КОЛ 35cm / 5 глави КОЛ 50cm Драги пријатели : Ние ќе се обидеме потрудиме да ја заврши пакет за да се избегне уништување,ако товарот е оштетен во транзит,ние ќе ја слободно,ве молиме проверете стоки внимателно ,ако товарот е оштетен, се поврзеш со пост канцеларија или на логистичка компанија во време за снимање ,и тогаш контактирајте со нас,ние ќе испрати во прв пат.
Во ова време ве молиме да не се спомене спор, ако во рок од три работни дена ние не го препрати нови додатоци, тогаш можете да поднесете спорови, ви благодариме!

Wattage:
3 heads DIA 35cm, 5 heads DIA 50cm
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
ЕМК,CQC,CCC,CE
Напон:
220V,240V,110V,110-240V
Заврши:
Железо
Сенка Ветер:
До & Долу
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
2 години
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
R006
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC

Најдобри понуди..