• Неодамнешно
Свеќа Нордиските стакло мали pendant личност креативните мали свежи лустерот кафе бар декоративни Лустерот
zoom_in

Свеќа Нордиските стакло мали pendant личност креативните мали свежи лустерот кафе бар декоративни Лустерот

DEN 8112.00

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Европа
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
База Тип:
E27
Осветлување Област:
10-15square метри
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Абажур Боја:
Бела
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Бренд Име:
qiseyuncai
Материјал:
Стакло Камен
Број На Модел На:
D1051
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1

Најдобри понуди..