• Намалена цена
  • Неодамнешно
6 Глави Бела Блек Метал Лустерот Светлина Тела E27 Модерна Дрво Суспензија Светилка Дневна Соба и Спалната соба Осветлување Нови PL555-6
zoom_in

6 Глави Бела Блек Метал Лустерот Светлина Тела E27 Модерна Дрво Суспензија Светилка Дневна Соба и Спалната

DEN 9576.00 10079.52

Количина на стоки
check Тековен


Спецификации
6 Глави Бела Блек Метал Лустерот Светлина Тела
Димензии
30.7"D X 20.9"H
Материјал(s) Метални + Дрво Светилка Тип E27 Светилки 6 X lamp, E27 (Не се вклучени) Листата CE Реден Број
PL555-6

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
1 година
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
PL555-6
Тело Материјал:
Железо,Дрво
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон
Осветлување Област:
10-15square метри
Абажур Боја:
Бела,Црна
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Број на извори на светлина:
6
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Инсталација Тип:
Цевка Подигната
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Бренд Име:
cheerhuzz
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки

Најдобри понуди..