• Неодамнешно
LR363-Модерен Дом Светилки Дневна Соба Европската Дејл Chihuly Стил Рака Разнесени Murano Кристално Стакло Лустерот Светлина
zoom_in

LR363-Модерен Дом Светилки Дневна Соба Европската Дејл Chihuly Стил Рака Разнесени Murano Кристално Стакло

DEN 76800.00

Количина на стоки
check Тековен

плаќање?
Сите ние се прави бизнис од страна на T/T (Телеграфска Трансфер) или Western Union.
Пакување & Испорака
Секој Стакло беше внимателно спакувани одделно со поли торба и пена. Како знаеме дека тие се кревка стакло
а некои би можеле да бидат скршени.
Ние го поздравуваме вашиот посета и ви благодариме повторно за на шопинг!.
Компанијата Информации
Longree Стакло Уметност е искусен независни мало и веледрогерија
нуди голем избор на прифатлива рака разнесени стакло уметноста со слободни
превозот целиот свет.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1 : Како да се соберат лустерот и скулптура?
Се лустерот може да бидат обесени на таванот директно?
Инсталација настава ќе бидат обезбедени,вие само треба да се стави произлегува да
метална рамка соодветно. Но, имаме многу професионално искуство
во пакување материјал и посебно пакување начин, така што на пакетот ќе биде безбедно.
Q3 : Каков вид на превозот начин не ја користите?
И по море и да ги Изразат се во РЕД, можете да одберете од себе.
П5 : Како да се чисти стакло лустерот и скулптура?
Користење на пердув duster ќе биде во РЕД или нешто слично коса посува, исто така, е добар избор.
Q4 : Како стакло плочи биде порибено на ѕидот?
Ние нудиме нерѓосувачки челик првенство и проширување завртка, може да заврши
инсталација во рок од 1 минута.
Вие не треба да се грижите за кршење на проблемот. Ние ќе обезбеди околу 5-
10% резервни делови во тетрапак во случај некои од стакло се скршени.
Следново е во врска со нашите дела пример дека нашите клиенти испратени до нас :
Следново е во врска со нашите дела, кои се топла продажба :
За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
50% депозит, рамнотежата, пред превозот за цел над $5,000. Инсталацијата е многу слична со ставање на
тавански вентилатор и уредување на стаклени парчиња, всушност, е забава!
Q2 : Дали ќе го прифати Кредитна Картичка, Visa, Paypal, и др.

Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CE
Стил:
Современа
Заврши:
Железо
Напон:
220V,110-240V
Сенка Ветер:
Надолу
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Гаранција:
7 дена
Број На Модел На:
LR363
База Тип:
E14
Карактеристики:
Арт Деко
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Тип:
Обоено стакло
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Wattage:
3w/led

Најдобри понуди..